8.5.2019 - STŽ Všenory - krátká | ||
Kategorie: H21L 5.00 km, 290 m, 17 kontrol | ||
1. | Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice | 35:04 |
2. | Šedivý Jan PGP8409 SK Praga | 35:31 + 0:27 |
3. | Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov | 36:28 + 1:24 |
4. | Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králov | 37:40 + 2:36 |
5. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 38:23 + 3:19 |
6. | Jonáš Martin PGP9606 SK Praga | 38:49 + 3:45 |
7. | Veselý Jakub PGP9503 SK Praga | 38:54 + 3:50 |
8. | Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice | 39:11 + 4:07 |
9. | Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice | 39:18 + 4:14 |
10. | Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha | 40:49 + 5:45 |
10. | Landovský Jakub PGP9601 SK Praga | 40:49 + 5:45 |
12. | Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga | 40:54 + 5:50 |
13. | Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha | 41:04 + 6:00 |
14. | Laciga Radek PGP8202 SK Praga | 41:10 + 6:06 |
15. | Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka | 41:16 + 6:12 |
16. | Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga | 41:27 + 6:23 |
17. | Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice | 41:35 + 6:31 |
18. | Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín | 42:06 + 7:02 |
19. | Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 42:09 + 7:05 |
20. | Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering | 42:20 + 7:16 |
21. | Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovic | 42:34 + 7:30 |
22. | Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň | 42:36 + 7:32 |
23. | Sháněl Jan CHC9402 K | 42:38 + 7:34 |
24. | Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov | 42:41 + 7:37 |
25. | Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany | 42:59 + 7:55 |
26. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 43:29 + 8:25 |
27. | Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga | 43:41 + 8:37 |
28. | Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava | 44:10 + 9:06 |
29. | Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 44:12 + 9:08 |
30. | Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň | 44:51 + 9:47 |
31. | Čech Jan SJI9601 OK Jihlava | 45:10 + 10:06 |
32. | Košárek Pavel PGP7107 SK Praga | 45:23 + 10:19 |
33. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 45:35 + 10:31 |
34. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 45:37 + 10:33 |
35. | Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n | 45:46 + 10:42 |
36. | Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králov | 45:59 + 10:55 |
37. | Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga | 46:04 + 11:00 |
38. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 47:00 + 11:56 |
39. | Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové | 47:02 + 11:58 |
40. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 47:30 + 12:26 |
41. | Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha | 47:31 + 12:27 |
42. | Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek | 48:15 + 13:11 |
43. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 48:46 + 13:42 |
44. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 49:19 + 14:15 |
45. | Novák Daniel DOK8700 OK Doksy | 49:24 + 14:20 |
46. | Handl Jindřich SRK9201 SOOB Spartak Rychnov n | 49:25 + 14:21 |
47. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 49:29 + 14:25 |
48. | Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav | 49:51 + 14:47 |
49. | Rožek David RIC7403 OB Říčany | 49:57 + 14:53 |
50. | Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha | 50:42 + 15:38 |
51. | Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha | 50:48 + 15:44 |
52. | Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha | 50:49 + 15:45 |
53. | Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem | 51:02 + 15:58 |
54. | Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n | 51:21 + 16:17 |
55. | Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha | 51:35 + 16:31 |
56. | Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady | 51:57 + 16:53 |
57. | Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka | 52:06 + 17:02 |
58. | Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka | 52:10 + 17:06 |
59. | Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha | 53:01 + 17:57 |
60. | Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka | 53:45 + 18:41 |
61. | Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha | 54:15 + 19:11 |
62. | Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha | 54:27 + 19:23 |
63. | Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice | 55:35 + 20:31 |
64. | Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice | 55:36 + 20:32 |
65. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 55:41 + 20:37 |
66. | Málek Martin CST8902 OB Strakonice | 55:47 + 20:43 |
67. | Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka | 55:51 + 20:47 |
68. | Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha | 56:44 + 21:40 |
69. | Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem | 57:44 + 22:40 |
70. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 58:12 + 23:08 |
71. | Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovic | 58:30 + 23:26 |
72. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 61:35 + 26:31 |
73. | Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov | 61:36 + 26:32 |
74. | Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga | 61:57 + 26:53 |
75. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 63:38 + 28:34 |
76. | Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice | 65:17 + 30:13 |
77. | Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n | 65:25 + 30:21 |
78. | Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov | 65:59 + 30:55 |
79. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 67:06 + 32:02 |
80. | Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun | 70:00 + 34:56 |
81. | Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha | 71:21 + 36:17 |
82. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 71:47 + 36:43 |
83. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 72:48 + 37:44 |
84. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 73:24 + 38:20 |
85. | Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem | 88:05 + 53:01 |
86. | Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno | 95:34 + 60:30 |
Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |